טיפול פרטני

טיפול פרטני אחת על אחת

חווית האמהות לילד עם צרכים מיוחדים יכולה להיות מציפה, מאיימת, מתסכלת ולצבוע את כל תחומי החיים. את לא צריכה להישאר שם לבד. מעבר להיותך אמא של… את עדיין אשה ונושאת תפקידים נוספים- בת זוג, בת, אחות, אשת קריירה. וודאי יש גם לך עוד שאיפות להגשים. הטיפול מיועד לאמהות לילדים עם צרכים מיוחדים, שמרגישות שהן חוות פער בין האופן בו הן חיות, לאופן בו הן שואפות לחיות את חייהן. אמהות שמתמודדות עם משבר חיים, אחרי לידה, אחרי אבחון, סביב שאלות של הורות, סביב תחומים אחרים שמעסיקים ומושפעים מההורות המיוחדת, או כל נושא אחר שמטריד ומבקש את תשומת הלב.

הטיפול מאפשר לך לקחת שעה בשבוע שכל כולה מוקדשת לך. להבין מה באמת את מרגישה, להתחבר לאינטואיציה הבריאה. כמו כן, הוא מאפשר הרגעה של הביקורת העצמית והשיפוטיות, מאפשר פתרון קונפליקטים פנימיים וחיצוניים בצורה יעילה יותר, חיבור כוחות ולעוצמות שבך והתפתחות אישית. אני מאמינה שכשאמא רגועה, משהו גם נרגע בבית ובמשפחה כולה.

את מטרות התהליך כמובן נגדיר יחד, אך השאיפה שבסופו, תרגישי הקלה  מאותו גורם שחסם/ הפריע/ העיק עליך, תמצאי את התשובות בעצמך, תתגלה מידה של בהירות ובטחון בדרך שלך וביכולות שלך. 

מידע ליצירת קשר

צרו איתי קשר