הדרכה למטפלות

ליווי והדרכה לסטודנטיות ומטפלות בתחילת דרכן המקצועית והאישית

בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בטיפול בילדים עם צרכים מיוחדים, בליווי משפחות במסגרות ציבוריות מגוונות, ב"עמותה ילדים בסיכון"   ובקליניקה פרטית. מדריכה רשומה ביה"ת (מ.ר. 1295). כיום מטפלת בעיקר בנשים שמבקשות טיפול לעצמן. 

מפתחת גישה אינטגרטיבית ייחודית להדרכת מטפלים. ההדרכה כוללת התבוננות וחקירה באמצעות שיח ודרך האמנות, בשילוב של הקשבה לתחושות הגוף וכן הקנייה  של כלים פרקטים, מעולמות האימון.

מניסיוני הקליני, אני מאמינה ביישום של פרקטיקה מעשית בטיפול הדינמי הקלאסי, כלומר שיפור התפקוד במקביל לעבודה הטיפולית. באמצעות השילוב בין הטיפול לאימון ניתן להשיג תוצאות משמעותיות, תוך זמן קצר ולצמצם את הפער בין הרצוי למצוי. הדבר תורם לתחושת הערך של המטפל והמטופל כאחד.

יתרונות ההדרכה הפרטנית:

  • התפתחות הנפש היא דבר מתגמל בראש ובראשונה למטפל עצמו.
  • ההדרכה היא ליווי אישי, מקום לתמיכה וסיוע בטיפול.
  • המשך למידה והתפתחות אישית ומקצועית, דבר שתורם לקידום הטיפולים. אני מלמדת כלים מגוונים שניתן ליישם מיד בטיפולים ולראות תוצאות בשטח. מדובר בכלים מעולמות האמנות, הכתיבה, טכניקות משולבות מתחום הפסיכותרפיה הגופנית, Focusing, קונסטלציה משפחתית, כלים אימוניים למטפלים ועוד.  
  • ההדרכה מאפשרת את גיבוש הזהות המקצועית הייחודית לכל מטפל (יש הרבה מטפלים, אין עוד אחד שהוא בדיוק כמוך…)
  • אחריות מקצועית – טיפול בנפש האדם טומן בחובו אחריות עצומה ובמקרים רבים, נדרשת התבוננות נוספת, התערבות והחזקה משותפת של הטיפול, כולל התנהלות מול המטופלים עצמם.

תדירות ההדרכה משתנה לפי צורך.

ניתן לתאם מפגש לצורך התייעצות חד פעמית או ליווי קבוע. כמו כן, ישנה אפשרות להדרכה בזוג או קבוצה עד 3 מודרכות.

מחירים מוזלים לסטודנטים ומטפלים צעירים, עד 4 שנים מסיום הלימודים.

 

מידע ליצירת קשר

צרו איתי קשר